About

Sektörlerimiz / İnşaat

1988 yılında faaliyete başlayan ÖZGE İNŞAAT Hastane, Konut, Kamu Binaları, Akıllı Binalar, otel binaları, Üniversite Kampüs Binaları, Göletler, İçme Suyu işleri gibikompleks yapılar dahil tüm altyapı ve üstyapı projelerinde uzmanlaşmış ve yurt dışı projelerde de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Günümüzde ÖZGE İNŞAAT teknik yetenek ve yılların kazandırdığı deneyimi, Yurt içi ve yurt dışında bulunan iştirakleri ve grup firmalarına aktararak faaliyetine devam etmektedir. ÖZGE İNŞAAT “ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi”, “ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi” ve “OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi”gibi Uluslararası Sertifikalar ile kalitesini tescillemiştir.

| Özge İnşaat Web SitesiSektörlerimiz / Turizm

Dünyaca ünlü Ramada markasını şehrimize getirip, dünya standartlarında otelcilik hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Otelimiz kısa sürede şehrimizde kongre ve toplantı alanında çok büyük açığı kapatmış olup, başarılı ve önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır ve yapmaya da devam edecektir.Ramada Kahramanmaraş Otel'in Vizyonunu oluşturan en temel yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, standartlarında Kahramanmaraş bölgesinin lider turistik tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

| Ramada Plaza Web SitesiSektörlerimiz / Doğalgaz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) 4646 Sayılı Doğalgaz Piyasası Kanunu çerçevesinde 24.01.2014 tarihinde yapmış olduğu Bitlis Bingöl Muş Tatvan Güroymak Doğalgaz Dağıtım Lisansı İhalesi neticesinde DOĞUGAZ Bitlis Bingöl Muş Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’ne doğalgaz dağıtım lisansı verilmesi uygun bulunmuştur. 23.07.2014 tarihinde Bitlis Bingöl Muş Tatvan Güroymak şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtım faaliyetleri yapmak üzere lisans verilmiş ve bu amaçla alt yapı çalışmalarına başlanmıştır. Dağıtım bölgesinde 30 yıl sürecek işletme faaliyetleri ile ilgili olarak şirketimiz işletme faaliyetlerine yönelik çalışmalarına hız vererek işletme düzenini kurmuştur.

Şirketimiz, doğalgaz alanında yer alan tüm işleri başarıyla tatbik edip, farklı iş sahası yaratmış ve doğalgaz piyasasında yerini almıştır. Şirket sözleşmesinde yer alan tüm kalemlere sadakatle bağlı kalan şirketimiz değişen teknolojiye de ayak uydurmayı bilmiştir. Doğugaz, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite tesciline sahip bir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşumuz ticari sicilinde belirtilen hizmetleri için gerekli ilişkileri ve ihtiyaçları üst seviyede bir disiplin anlayışı ile karşılamak amacı ile yönetim ve organizasyon prosedürlerini oluşturmuş, bilgi ve tecrübeyi hayata geçirme konusunda uzmanlaşmıştır. Yapılan her bir yapının dünya yüzeyine şekil verecek kadar iddia taşıdığına inanmaktayız. İşlerine bu kadar ciddi bir bakış açısı ile yaklaşan firmamız, iştigal ettiği konularında başarılı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

| Doğugaz Web Sitesi

Şeker Üretim Fabrikası

| Muş Şeker Üretim Sanayi A.Ş Web Sitesi