About

Başkanın Mesajı

1988 den bugüne Özge İnşaat olarak birçok başarıya birlikte imza attık. Tüm dünyayı yakından takip ederek yaptığımız atılımlarla, gücümüzü yeni projelere de taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz.

Yıllar içerisinde şirketimiz , belirlemiş olduğu hedef ve stratejileriyle İnşaat sektöründe hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek büyümektedir. Hayata geçirdiğimiz projelerimizin doğruluğuna, edindiğimiz sektörel tecrübemize güvenerek hareket ettik. Yatırım yaptığımız yerlerin sahip olduğu potansiyeli kullanarak kaliteli ve sürekli büyüyen bir yatırım anlayışı içinde oluşturduğumuz ÖZGE İNŞAAT markası ,yenilikçi yönetim anlayışıyla yılların deneyimi ve birikimiyle daha uzun yıllar İnşaat sektöründe öncü olmaya devam edecektir.

Ülkemiz ekonomisinin bacasız sanayisi olarak adlandırılan ve ödemeler dengesine Katma değer sağlayan Turizm sektörüne, Dünyanın en büyük zincir otel işletmesi olan Ramadaİnt. Hotelcilik grubuyla yaptığımız franchising anlaşmamızla da otelcilik sektörüne adım atmış olduk ve Kahramanmaraş'a yeni bir çehre kazandıran bu büyük yatırım, estetik mimari tasarımıyla kaliteli ve konforlu hizmetin bir araya getirilmesiyle “RamadaK.Maraş Otel” adı altında 2009 yılında misafirlerine kapılarını açtı.

Bu vesileyle ÖZGE İNŞAAT olarak kuruluşumuzdan bugüne sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz, sahip olduğumuz sektörel deneyim ve kendimizi yenileme anlayışımız hızla gelişen ülkemizin İnşaat sektörüne önemli bir katkıdır. Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz. Çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan, destekleyen herkese, ÖZGE İNŞAAT ailesi adına ve bu sürece katkıda bulunan paydaşlarımıza şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla,
Abdurrahim Özge
Yönetim Kurulu Başkanı